سایت اجاره خانه در فرانسه


اولین اقدام مهم و الزامی برای شخصی که می خواهد به دلیل مهاجرت و تحصیل به کشور فرانسه مهاجرت کند،  یافتن خانه‌ای برای سکونت می باشد. یافتن خانه مناسب و ارزان قیمت برای دانشجویان و شاغلین در این کشور که قدرتمند و مهاجر پذیر است و جزو بزرگترین کشورهای اتحادیه اروپا به شمار می آید، بسیار مهم است.در ادامه همراه ما باشید تا به شما چند سایت اجاره خانه معرفی کنیم.

شرایط اجاره مسکن در فرانسه

چالش ها و مشکلات زندگی در فرانسه

مهاجران برای اجاره ملک در فرانسه باید روند قانونی را طی کنند. علاوه بر این باید گفت که شرایط اجاره مسکن در کشور فرانسه بستگی به شرایط خود مستاجران نیز دارد. به عنوان مثال به سطح فرهنگ و توان مالی و بستگی دارد. برای  خرید ملک در فرانسه باید به هزینه‌هایی مانند: ثبت مالکیت و مالیات توجه کرد.

شرایط اجاره آپارتمان در کشور فرانسه بستگی به شرایط شما و همچنین لوکیشن آپارتمان بستگی دارد. به این معنی که شما دوست دارید چه سبکی زندگی کنید یا موقعیت شغلی شما کجاست و هزینه‌های زندگی شما نیز تا چه حدی است. شهر پاریس به عنوان پایتخت و مرکز اقتصادی کشور فرانسه بیشتر از ۲۰ درصد جمعیت آن افراد خارجی و غیر از شهروندان کشور فرانسه را تشکیل می دهد. اجاره یک آپارتمان یک خوابه در شهر پاریس حدودا ۲۵۰۰ یورو قیمت آن در ماه می باشد. شرایط اجاره آپارتمان در کشور فرانسه بستگی به وضعیت و شرایط مالی فرهنگ مالی فرهنگی شخص اجاره کننده دارد.

سوالات پرتکرار درباره بهترین شهر های فرانسه برای تحصیل

روشهای اجاره کردن اجاره خانه در کشور فرانسه

برای پیدا کردن یک خانه برای اجاره در کشور فرانسه ۴ روش اصلی وجود دارد:

  1. یک مسکن در بخش خصوصی

صاحب خانه های خصوصی فرانسه در این روش آپارتمان های خود را بدون هیچ واسطه ای به طور معمول به دانشجویان اجاره می دهند. این روش بیشترین میزان استقلال را در شکل اسکان دارد. به این دلیل که در این نوع، انتخاب محل و نوع مسکن با خود شماست. به طور مثال شما این امکان را دارید که  از سرگرمی های رایج در مرکز شهر بهره ‌مند شوید.

این نوع اجاره مسکن مناسب برای دانشجویان می باشد. در این نوع می‌توانید یا مستقیم از صاحبخانه اجاره کنید. و  یا از طریق واسطه ها و آژانس های معاملاتی ملکی اقدام کنید. این خانه ها هم به صورت خالی و هم به صورت مبله اجاره داده می شود.

  1. دو وب سایت اجاره خانه

برای پیدا کردن خانه مورد نظر خود می‌توانیم به وب سایت ها مراجعه کنیم. معروف ترین آن ها وب سایت لبن کواین است. در این وب سایت علاوه بر اجاره خانه، لوازم دست دوم و همچنین خانه برای خرید هم پیدا خواهد شد.

  1. سوم از طریق نمایندگیهای املاک و مستغلات فرانسوی یا آژانس اجاره ملک

آژانس های املاک نیز می توانند به شما برای پیدا کردن مکان مناسب با اجاره بهای مناسب بر اساس خواسته های شما کمک کنند. در این بین فقط باید مبلغی کمتر از اجاره بها یک ماه را به عنوان حق الزحمه به آژانس املاک بپردازید.

  1. اجاره تعطیلات طولانی

این روش اجاره بهترین گزینه برای کسانی است که سابقه مالی قبلی در کشور فرانسه ندارند. به زبان فرانسوی نیز مسلط نیستند. دوره این اجاره خانه ها معمولاً از  ۱۲ ماه کمتر می باشد.

سایت اجاره خانه

معرفی چند سایت اجاره خانه در کشور فرانسه

سایت اجاره خانه  bencoin

یکی از معروف ترین سایت های آگهی رایگان برای پیدا کردن خانه در کشور فرانسه سایت bencoin  است.

بهترین روش اجاره اتاق برای ماه ‌های ابتدایی اقامت در کشور فرانسه روشcolocation می باشد. که می تواند برای تقویت زبان شما نیز مفید باشد. شما در این سایت آگهی های مربوط به هر شهر را پیدا خواهید کرد و دانشجویانی که به دنبال هم خونه هستند با این سایت به راحتی می توانند کار کنند و بر اساس شهر مورد نظر خود هم خونه را انتخاب کنند و برای شروع شما باید عضو سایت شوید.

سایت انونس اتودیان

سایتی بسیار مناسب برای اجاره مسکن در تمام شهرهای کشور فرانسه می باشد. همچنین عکس و مشخصات کامل مسکن را نشان می دهد. این امکان را فراهم کرده است، که به شخص آگهی دهنده ایمیل دهید و برای این کار نیز باید عضو سایت بشوید که خیلی ساده می باشد.

سایت اجاره خانه ادل

نیز سایت بسیار جامع و کاربردی و کامل برای اجاره مسکن دانشجویی در تمام شهرهای فرانسه می باشد. امکان رزرو از راه دور دارد. همچنین عکس و مشخصات کامل مسکن نیز در سایت بارگذاری شده و بیشتر فرانسوی‌ها به این سایت مراجعه می‌کنند.کار با این سایت نیز بسیار آسان است.

سایت اجاره خانه کروس

یکی از بهترین سازمان ها در جهت پیدا کردن خوابگاه و یا مسکن اجاره ای در شهر پاریس می باشد. البته که روز در تمامی دیگر شهرهای فرانسه نیز در کنار دانشگاه ها شعباتی دارد که خدماتی مانند خوابگاه، رستوران و کار دانشجویی را ارائه می دهد.

سازمان اتم

تشکیلات بسیار منسجم و کامل می باشد که  دانشجویان را برای پیدا کردن مسکن و خانه که قصد اقامت در شهر پاریس را دارند کمک می کنند.

پاریس آپارتمان

به کسانی که قصد اقامت کوتاه مدت و یا بلند مدت را در شهر پاریس دارند، خدمات مسکن ارائه می دهد. نحوه و میزان مراجعه به این سایت با توجه به سرعت و کیفیت بسیار مناسب و خیلی زیاد است.

سیته اونیورسیتغ

تعداد زیاد خوابگاه دانشجویی دارد که آن ها را برای اجاره به افراد خارجی یا فرانسوی اجاره می دهد. اکثر دانشجویان از این سایت استفاده می کنند.

فدراسیون دزا پل

سایتی می باشد که تعداد زیادی خانه و مسکن را برای اجاره به دانشجویان پاریسی ارائه می دهد.

فک د پاغی

برای دوره‌های کوتاه مدت مانند ۲ الی 1۴ هفته ای، خدمات مسکن را در شهر پاریس ارائه می‌دهد.

فرمول یک

مجموعه از هتل های ارزان قیمت در کشور فرانسه می باشد که در تمامی شهرهای فرانسه دارای شعبات متعددی می باشد. قیمت این هتل ها در مقایسه با هتل های دیگر بسیار کمتر است. همیشه میزان درخواست اقامت در این هتل ها بسیار بالا می باشد. در نتیجه همیشه شما باید از قبل رزرو اتاق رزرو کنید.

سایت اجاره خانه

مجتمع مسکونی اجاره ای مختص به دانشجویان

آپارتمان هایی هستند که در نزدیکی موسسات دانشگاهی یا مراکز علمی مختص به  دانشجویان ساخته شده ‌است. به صورت آپارتمان های کوچک یک خوابه می باشند. دانشجویان بین‌المللی می‌توانند سوئیت های مبله، آپارتمان و یا خوابگاه های شبانه روزی که دارای آشپزخانه های مشترک هستند و در سطح شهر قرار دارند سکونت کنند.

اجاره کردن ملک در شهر های مختلف کشور فرانسه

اجاره مسکن در کشور فرانسه در شهر نیس برای مهاجران مناسب می باشد. زیرا شهر ساحلی و آرام و دارای آب و هوای گرم است. کمی از شهر مونت پلیه گران تر است. اجاره ماهانه یک آپارتمان یک خوابه در شهر در این شهر حدود ۷۵۰ یورو می باشد.

معرفی چند سایت مفید برای اجاره خانه، خرید و فروش مسکن در کشور فرانسه

بعضی افرادی که قصد اجاره خانه در کشور فرانسه را دارند، ترجیح می دهند مستقیماً به آژانس های مسکن و مشاور املاک مراجعه کنند. اما امروزه با وجود اینترنت و خدمات اینترنتی و مزایای آن می توان از طریق سایت های مختلف برای اجاره و یا خرید و فروش مسکن اقدام کنید.

در ادامه به معرفی برخی از این سایت ها می پردازیم.

  • سایت seloger.com ،سایت معروف خرید و فروش و کرایه خانه در فرانسه به شمار می‌آید. استفاده از این سایت بسیار آسان می باشد و برای افراد حرفه‌ای یا معمولی نیز قابل دسترس است. به عنوان مثال، اگر به دنبال اجاره خرید آپارتمان هستید از طریق گزینه جستجوی این سایت   می‌توانید شهر و محله متناسب با معیارهای خود مانند دسترسی به مکان های تفریحی و رستوران ها، مشخص کنید. مشخصه منحصر به فرد این سایت این است که می‌تواند جزئی ترین معیارها را نیز جستجو کند، به عنوان مثال: نوع آشپزخانه، شوفاژ، پارکینگ و طبقه مورد نظر و غیره.
  • paruvendu.fr از سایت های خرید و فروش است اما بیشتر در زمینه اجاره موقت یا فصلی موفق است.

از دیگر سایت های اجاره خرید و فروش ملک می‌توان موارد زیر را نام برد:

  • logic-
  • pap.fr ( De Particulier À Particulier)
  • logic-immo.com

چنانچه شما در کشور فرانسه ملکی دارید و می خواهید در این سایت ها به فروش برسانید یا اجاره بدهید، توصیه می شود که عکس های شفاف از داخل خانه و نمای بیرونی ساختمان به همراه جزئیات دقیق در آگهی درج کنید، تا از سوالات ریز و درشت خریداران رهایی یابید. همچنین از درج  آدرس دقیق در آگهی خودداری نمایید و تنها به ذکر محله اکتفا کنید.

 

 

نظرات بسته شده است.